21.03.2015р.

23.03.15

В рамках акції « За чисте довкілля» на території Мойсівської сільської ради 21 березня 2015 року проводились суботники по облаштуванню сільського кладовища та стадіону.

 На території стадіону наводили лад школярі Щербина Іван, Давиденко Владислав, Богославець Руслан та Гумен Микола. Вони прибрали територію стадіону від сміття, загребли листя на стадіоні та у прилеглому до стадіону парку.

На сільському кладовищі працювали жителі села : Гнучий Євгеній Миколайович, Носко Олександр Васильович, Погоріла Тетяна Олександрівна, Бодак Вячеслав Михайлович, Заїка Віталій Михайлович, Щербина Володимир Петрович, Щербина Михайло Васильович, Щербина Микола Михайлович, Щербина Світлана Миколаївна. Роботи проводились по облаштуванню кладовища. В ході робіт було демонтовано старий паркан . Роботи не закінчено через малу чисельність учасників суботнику. Роботи буде продовжено наступної суботи 28.03.2015 року. Запрошуємо всіх не байдужих жителів села приєднатись до акції і прийняти участь у суботнику 28.03.2015року.  

Повернутись