22 січня 2015 року

29.01.15

 

22 січня народ України відзначив День Соборності України. У цей нелегкий для нашої країни час важливим і значущим є почуття патріотизму та згуртованості наших людей, бажання допомогти нашим солдатам у боротьбі проти тероризму.

В рамках відзначення Дня Соборності України в приміщенні Мойсівської сільської ради відбулась тематична бесіда, яку провела завідуюча бібліотекою  -- Масло Людмила Борисівна. Тема бесіди «Україна незалежна,соборна і єдина».

22 січня о 11-00 в приміщенні Мойсівської сільської ради відбулось засідання 47 сесії Мойсівської сільської ради УІ скликання. В ході засідання були обговорені зміни до законів України, прийняті життєво важливі рішення – бюджет сільської ради, місцеві податки та збори, графіки роботи бюджетних установ, штатний розпис, розмір батьківської плати для харчування вихованців дитячого дошкільного закладу та інші.

Мойсівська сільська рада включена до складу громад, які отримали можливість прийняти участь у проекті  Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду.22.01.2015 року о 12.30. в приміщенні Мойсівської сільської ради відбулась зустріч активу села із координатором Черкаського обласного ресурсного центру громад Страшною Людмилою. В ході зустрічі актив громади ознайомився з умовами участі в проекті та визначив пріоритетні напрямки своєї діяльності. На зустрічі  підписана угода про співпрацю між сільською радою, районною радою та представником ресурсного центру. Завдання перед активом села поставлене нелегке  -- проінформувати громаду та націлити на виконання нагальних потреб села. До речі, пріоритетним та спроможним для громади села напрямком визначено придбання обладнання для фельдшерського пункту. Слово за громадою…

Повернутись