9 травня - свято Перемоги 2018 р.

10.05.18

У серці кожного українця жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. Тому 9 травня 2018 року зібрались жителі села Мойсівка на поминальну панихиду, яку проводилась біля Обеліску Слави, щоб вшанувати пам’ять про наших земляків, які загинули, захищаючи рідний край.

Після завершення панихиди всіх присутніх запросили у сільський клуб для продовження Дня пам’яті і примирення. З вітальним словом до присутніх звернулась сільський голова Щербина Світлана, яка привітала присутніх зі святом, поринула в історію села - в ті воєнні дні, коли біда чорним крилом лягла на рідне село, згадала по-іменно всіх тих, хто не прийшов до рідної домівки після війни, тих, хто в наші дні захищає рідну землю.

 Після вітального слова сільського голови аматори сільської сцени – дорослі, школярі і вихованці ДНЗ «Яблунька» - представили до уваги присутніх літературно-музичну композицію « Весна, обпалена війною». До вітальних слів аматорів сцени долучились і депутати районної ради Заїка Ганна та Суддя Василь. Багато протягом цього свята звучало спогадів наших ветеранів, слів вдячності всім, хто долучився до здобуття миру і спокою у нашому краю. Чимало сліз було зронено за солдатами, які гинуть і в наші дні на Сході нашої країни. Ніхто не забутий, ніщо не забуто.

Повернутись