День Знань

04.09.14

Ось і настала осінь, а разом з нею і найяскравіше свято -- День Знань. Тож і мойсівські учні, взявши із собою яскраві букети осінніх квітів вирушили шкільним автобусом до Погребської ЗОШ І-ІІІ ступенів, щоб розпочати новий навчальний рік в колі своїх шкільних друзів і вчителів. На святі було багато гостей, серед них і начальник відділу освіти Драбівської райдержадміністрації Рудик Людмила Михайлівна, яка привітала всіх з Днем Знань та представила присутнім нового директора Погребської ЗОШ І-ІІІ ступенів -- Харченко Людмилу Василівну.

Разом із мойсівськими школярами на свято завітали: сільський голова села Мойсівка С.М.Щербина та директор ТОВ "Зерносервіс" Мусієнко В.І., які привітали всіх зі святом та вручили подарунки першокласникам - іграшки та приладдя для школи, а новому директору Погребської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харченко Людмилі Василівній від ТОВ "Зерносервіс" В.І.Мусієнко особисто вручив ноутбук.

Свято першого дзвоника  сподобалось усім присутнім тому, що було дуже зворушливим . Особливо зворушив всіх присутніх момент обсівання першачків зерном, вручення короваю та проведення їх до першого класу. Зі сльозами на очах і численними оплесками вітали і найстарших учнів свята -- випускників  -- учнів 11 класу. І останню крапку цього свята поставили учень 11 класу Щербина Олександр та учениця 1 класу Гнуча Аня.

День Знань  дав початок новому навчальному року і незважаючи на всі негаразди і труднощі бажаємо всім миру і злагоди у нашому суспільстві, міцного здоров`я та нових звершень на освітянській ниві.

Повернутись