Дитячий багатофункціональний спортивно-ігровий майданчик

10.05.19

Мальовниче село Мойсівка славиться  своєю історією, неодноразовими візитами до села славетного Кобзаря Т.Г. Шевченка, трудовими здобутками своїх земляків. Славу села продовжує і молоде покоління, яке залишається жити і працювати у селі, виховувати підростаюче покоління достойними громадянами нашої країни.

Для всебічного розвитку дітей та молоді у селі діє сільський стадіон «Юність» із двома футбольними і одним волейбольним полем, працює дитячий заклад освіти «Яблунька», який забезпечений всім необхідним обладнанням для фізичного розвитку вихованців.

У грудні 2018 року сільська рада придбала для фізичного розвитку дітей шкільного віку багатофункціональний ігровий майданчик за 134 тисячі гривень. Кошти на нього виділені із державного бюджету за сприяння народного депутата Володимира Зубика. Встановлено майданчик було силами молоді села та працівників сільської ради у березні 2019 року. Це була надзвичайно довгоочікувана подія, яка порадувала всіх жителів села, адже діти відтоді мають змогу зайнятись спортом в ігровій формі, поспілкуватись між собою у неформальному середовищі, навчитись комунікабельності, поваги до старших і турботи за молодшими жителями села.

Радує душу і гріє серце сміх дітей, їх досягнення на тому чи іншому ігровому елементі – діти в ігровій формі себе закаляють, тренують і готують до більших випробувань.

Приємно чути слова вдячності і від земляків, які проживають у містах, а на свята відвідують село із дітками і обов’язково приходять на встановлений ігровий майданчик.

Щира вдячність і уклін до землі за турботу і допомогу нашому народному депутату Володимиру Зубику і його помічниці Ларисі Малковій, яка безпосередньо проводила в життя даний проект. Маємо надію на продовження цієї плідної співпраці.

Повернутись