ДНЗ " Яблунька" с.Мойсівка готується до відкриття.

03.06.20

Умови карантину послаблені і  Кабінет міністрів України дозволив із 25 травня відкрити заклади дошкільної освіти, проте відповідне рішення у кожній області приймає комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій залежно від епідеміологічної ситуації.

25 травня 2020 року на засіданні комісії ТЕБ і НС Драбівської райдержадміністрації було прийняте рішення : « 7.1. Розглянути можливість відновлення роботи дошкільних навчальних закладів з 01.06.2020 року за умови забезпечення вимог постанови Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року ....» .  З метою виконання даного рішення працівниками ДНЗ « Яблунька» села Мойсівка був розроблений план заходів щодо підготовки закладу до роботи в умовах карантину та проведена робота по матеріальному забезпеченню, ремонту і благоустрою території ДНЗ « Яблунька»  у відповідності до нових вимог. На дитячому майданчику створені зони відпочинку для вихованців, облаштований майданчик новими експонатами та експозиціями, які розмежовують ігрові зони. Проведений ремонт і в ігрових кімнатах приміщення дитячого садка. Забезпечені кімнати іграшками, згідно рекомендацій. Спальна кімната облаштована згідно із санітарними нормами. Кухня дитсадка забезпечена в повній мірі сучасним посудом та кухонним інвентарем. Замінені дитячі індивідуальні рушнички на паперові, в наявності гель для дезінфекції рук. Робота проводиться і надалі.

Загалом дуже приємне враження склалось від огляду дитячого садка – дуже затишно і красиво в нашому садочку . Дякуємо трудовому колективу і керівнику закладу Заїці Ганні Михайлівні за проведену роботу, бажаємо успіхів у роботі і чемних вихованців.

 

Повернутись