Фестиваль " Таланти твої, Драбівщино"

23.02.16

Огляд- конкурс «Таланти твої,Драбівщино».

20 лютого2016 року звітували у районному музично-пісенному конкурсі «Таланти твої, Драбівщино» аматори мойсівського сільського клубу.  Тематика виступу була обумовлена річницею пам’яті Небесної сотні.  В концертній програмі брали участь: аматорський народний  фольклорно-аутентичний колектив «Надія», жіночий вокальний гурт «Горлиця», дівочий гурт «Україночка», дитячий театр мініатюр, тріо у складі Сахно Т.О., Судді Т.П., Коновал Г.І., дует у складі Сахно Т.О., Судді Т.П., солісти – Сахно Ірина , Богославець Марія та Щербина Іван, митці художнього слова – Боровик Юля та Богославець Марія.

Розпочався концерт декламуванням віршів Тараса Шевченка у виконанні Богославець Марії.  Тепло стало на душі від звучання аутентичних пісень у виконанні народного колективу «Надія»., а юні учасниці гурту «Україночка» виконали пісні на патріотичну тематику і на вшанування пам’яті Небесної Сотні. Цю тему продовжив соліст Іван Щербина піснею «Я не хочу гратись у війну». Жіночий гурт «Горлиця» виконав пісню на слова Т.Г.Шевченка « По діброві вітер виє», та «Рідня» . Дуже сподобався глядачам виступ дитячого театру мініатюр із сценкою «Українські вечорниці».  Милували слух глядачів виступи мойсівських аматорів піснями  про Україну, сільське життя, українців.

На закінчення виступу мойсівські аматори запалили свічки пам’яті у знак пам’яті про всіх загиблих у 2014-2015 роки в Україні , а Богославець Марія виконала дві молитви за Україну: музичну і віршовану.

Повернутись