Фестиваль"Джерело духовності"

18.07.18

                   Фестиваль «Джерело духовності».

14 липня 2018 року аматорський народний аутентичний колектив «Надія» Мойсівського сільського клубу приймав участь у І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Джерело духовності». Організатором цього фестивалю є Засульська об'єднана громада, Лубенського району, Полтавської області. Проходив фестиваль поблизу Петрової криниці на території Вищебулатецького старостинського округу Засульської ОТГ. Спонсорував дану поїзку орендар земельних паїв Мойсівської сільської ради – СТОВ «Придніпровський край», який люб'язно надав автобус для підвезення уачсників фестивалю – жителів сіл Мойсівка та Ковалівка до с.Вищий Булатець, Лубенського району , Полтавської області.

Конкурсна програма фестивалю проводилась у чотирьох номінаціях:

- академічні і народні хори та вокальні ансамблі ,

- фольклорні ансамблі,

- сольний спів у фольклорі,

- музично-інструментальний жанр.

У першій номінації у конкурсі приймали участь 17 колективів, серед яких були представники Драбівського району – гурт «Ковалівчанка» Ковалівської сільської ради. У другій номінації взяли участь три колективи Драбівського району – «Черкаські цокотухи» Кононівської сільської ради, «Калинова родина» Кантакузівської сільської ради і наш колектив «Надія» Мойсівського сільського клубу. У третій номінації взяли участь дві представниці Драбівського району – Тетяна Суддя (с.Мойсівка) і Тетяна

Затула (с.Кантакузівка). У четвертій номінації взяли участь представники Драбівського району – вокально-інструментальний ансамбль «Канни» Ковалівського СБК.

Колектив мойсівського сільського клубу «Надія» нагороджений дипломом І ступеню у номінації «Фольклорні ансамблі». Солістка колективу «Надія» Тетяна Суддя нагороджена відзнакою «Співоча душа».

Приємно відмітити, що організаційні питання фестивалю-конкурсу були вирішені на високому рівні, глядачі і учасники фестивалю мали змогу придбати різноманітні сувеніри і національні костюми, прийняти участь у майстер-класах по створенню петриківських розписів та українських ляльок-мотанок, скуштувати смаколиків та страви української кухні. Дякуємо організаторам фестивалю за змогу прийняти участь у цьому чудовому заході і продемонструвати свої напрацювання.

 

Повернутись