24.05.13

 

18 травня 2013 року на території села Мойсівка відбулось свято, присвячене 152 – річниці перепоховання Т.Г.Шевченка на Чернечій горі : « Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

На святі були присутні: голова райради Г.Г.Матвійчук, заступник голови райдержадміністрації О.І.Снітко, начальник районного відділу культури С.І. Снітко.

З вітальним словом виступив голова райради Г.Г.Матвійчук, який коротким історичним екскурсом згадав мандри Великого Кобзаря у нашому районі, його відомі твори, присвячені черкаському краю. В кінці виступу вручив почесну грамоту завідувачці ДНЗ «Яблунька» Заїці Ганні Михайлівні.

 Виступив О.І.Снітко, який наголосив на правдивості і сучасності творів Кобзаря, що його твори « це Біблія життя українського народу».

 Виступила також сільський голова Мойсівської сільської ради С.М. Щербина.

Після урочистої частини учасниками та гостями свята було закладено калиновий гай.

У концертній програмі прийняли участь аматорські колективи колективи із сіл: Степанівка, Свічківка, Білоусівка, Кантакузівка, Перервинці, Вишневе, Драбів, Мойсівка.

По закінченні заходу у виконанні зведеного хору всіх учасників і глядачів свята прозвучала пісня «Реве та стогне Дніпр широкий». 

Повернутись