Народному колективу - 15 років

29.12.14

 

27 грудня 2014року, у суботу о 10-00 в приміщенні мойсівського сільського клубу відбулось свято – « Народному колективу – 15». Громада села Мойсівка вітала аматорів сільської сцени --  народний аматорський фольклорно-аутентичний колектив «Надія»  з 15-річчям з дня присвоєння колективу почесного звання «народний», яке відбулось 14 грудня 1999 року.

Привітали колектив зі святом і почесні гості: голова Драбівської районної ради Дзега Володимир Дмитрович та начальник Драбівського районного відділу культури Орел Світлана Іванівна.

У вітальному виступі Володимир Дмитрович привітав всіх присутніх з наступаючими новорічними святами, відмітив важливу роль колективу «Надія» у відродженні народної пісні. Він  подякував учасницям колективу за участь у фестивалях і конкурсах, за творчі здобутки і надбання, вручив вітальні грамоти колективу «Надія» та сільському голові Щербині Світлані Миколаївні. До вітань приєдналась Орел Світлана Іванівна, яка подякувала учасницям колективу за творчу працю і велике бажання нести українську народну пісню по життю. Вітальні грамоти районного відділу культури Світлана Іванівна вручила колективу «Надія» та учасницям  колективу Коновал Надії Іванівні, Лисенко Світлані Федорівні, Судді Тетяні Петрівні та цінні подарунки всім учасницям колективу «Надія».

Виступ сільського голови Щербини Світлани Миколаївни був зосереджений на  історії створення та діяльності народного колективу. Хвилиною мовчання присутні віддали шану померлим учасницям колективу. До уваги присутніх були названі ті численні нагороди, які отримав колектив на протязі п’ятнадцяти років. Вручаючи цінні подарунки від сільської ради, сільський голова побажала учасницям колективу «Надія» міцного здоров’я, творчих злетів та натхнення.

Зі святковим концертом на свято прибули аматори сцени села Білоусівка – народний колектив «Родовід» та гурт «Маки», виступи яких вдячні глядачі супроводжували аплодисментами.

Глядачі і учасниці народного колективу були дуже задоволені святом, яке пройшло в піднесеній атмосфері наступаючих новорічних свят. І знаковою родзинкою закінченням свята була вітальна пісня у виконанні всіх учасників концерту «Нова радість стала».

Повернутись