Незалежність 2020

26.08.20

На виконання Указу Президента України від 12 серпня 2020 року № 318/2020 „Про відзначення 29-ї річниці незалежності України“ в селі Мойсівка 23серпня 2020 року  о 18-00 було проведено урочисті збори святковий концерт до Дня Незалежності України та до Дня села. На заході були присутні депутати Драбівської районної ради Суддя Василь та Заїка Ганна, які виступили з вітальними словами до присутніх. Також присутніх на заході вітала сільський голова Щербина Світлана, зокрема вона сказала: « Вже 29-й рік ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.
Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

Шановна громадо! Сьогодні ми відзначаємо День села! День нашого села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями. День села - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія нашого села є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, дорогі односельці. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей, хто відстоює мир сьогодні на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць. Дорогі земляки! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. У сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем села! Бажаю Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А нашому селу - процвітання, стабільності та розвитку. З Днем народження рідне село ! З Днем народження моя мала Батьківщино!

Усі ми, людоньки, з села, всі з конопель, із маку, з гички

усі з-під вишні, що цвіла, усі з бабусиної річки.

Вона там прала сорочки, вона там льон сирий мочила,

вона там рвала квіточки і їх за образом сушила.

Усі ми з поля і степів, з боліт, з ярів, байраків, ряски,

ми з сивочолих яворів, усі ми пастухи й підпаски,

і гречкосії, й ковалі, і гончарі з гончарним кругом

Усі ми, людоньки з землі,

що пахне медом й диким лугом.

І наша пісня – це душа, це вимір неба, поля, ниви.

І наша сила – з леміша, із сонця, жита, вітру, зливи.

Ми є, ми будемо, були, земля годує, сонце гріє.

Наші сади завжди цвіли і наша нива зелена.»

До уваги глядачів було представлено святкову концертну програму за участю аматорів Мойсівського сільського клубу –аматорського народного автентичного колективу «Надія», вокального жіночого гурту « Горлиця», вокального дівочого гурту «Україночка», дуету Суддя Т.П. та Лисенко С.Ф., Богославець М.М. та Щербини І.М., солістів Богославець М.М. і Щербини І.М. В програмі концерту звучали патріотичні, народні , жартівливі та естрадні пісні.

 

 

Повернутись