Огляд-конкурс "Таланти твої, Драбівщино" 2018.

27.03.18

Огляд-конкурс "Таланти твої, Драбівщино"  2018.

Аматори сільської сцени мойсівського сільського клубу звітували про свою діяльність на районному огляді-конкурсі « Таланти твої, Драбівщино » 24 березня 2018 року в приміщенні районного центру культури і дозвілля.

Концертна програма мойсівських аматорів була орієнтована на патріотичну тематику. До уваги глядачів і конкурсної комісії на початку концерту була представлена літературно-музична композиція  « Моя свята і рідна Україна» у виконанні учасниць дівочого колективу «Україночка».

Учасниці жіночого колективу « Горлиця» виконали пісні « Перелаз» та «Де Рось і Россава». Також виступили солісти мойсівської сцени: Щербина Іван, Лисенко Марина та Богославець Марійка із піснями: "На варті", "Моїй Україні", "Грає сонце".

Порадували глядачів своїми виступами дуети:

Щербина Іван та Суддя Тетяна піснею «Ой чого ж ти мамо»,

Суддя Тетяна та Сахно Тетяна піснею «Плакала калина»,

Суддя Тетяна та Лисенко Світлана піснею «Свекруха».

Декламувала власноруч написаний вірш "Рідне село" Богославець Марійка. Також  глядачі вітали на сцені народний аматорський автентичний колектив «Надія» із піснями « Понад нашим ланом», «Мазури».

Незабутні враження справили на глядачів учасники дитячого  драматичного театру постановкою уривку із твору І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Юні майстри сцени колоритно  висвітлили характери і образи дійових осіб.

Мойсівські аматори достойно представили свій сільський клуб на районному огляді-конкурсі «Таланти твої, Драбівщино»! Велика подяка всім учасникам за працелюбність, терпіння, толерантність, натхнення і таланти!

 

 

Повернутись