Поїздка в Мгарський монастир.

11.08.14

9 серпня 2014року мойсівчани в складі екскурсної поїздки відвідали Мгарський монастир  і познайомились із святими місцями  монастиря та його історією. Екскурсантів приємно вразили асортимент і якість послуг, які були надані екскурсантам на території монастиря. Подорожуючі мали змогу придбати різні церковні пам`ятки та літературу у церковній крамничці. Також мона було посмакувати чаями , квасом та випічкою власного виробництва на території монастиря.

Малечу зацікавили птахи, яких лікували і доглядали мешканці монастиря, а дорослим екскурсантам сподобався храм і служба у храмі на території монастиря. Вразила своєю висотою і дзвінниця храму. Змістовну екскурсію провела гід і організатор поїздки Зінченко Ніна Іванівна, розповівши про історії монастиря та його нинішнє існування. Відвідали екскурсанти і скит при монастирі, місцеве кладовище, церкву на території скита. 

Вразив екскурсантів і КОЛОКОЛ  ПАМ`ЯТІ -- вшанування жертв голодомору 1932-1933 років -- жителів усієї України.

За цю цікаву і змістовну екскурсію маємо подякувати народному депутату -- Володимиру Зубику, який є ідейним і фінансовим організатором цієї поїздки в рамках подорожей по святих місцях України, запроваджених ним  для жителів нашого краю.

Повернутись