Про футбол

22.06.15

20 червня 2015 року в селі Мойсівка відбувся черговий матч з футболу. Цього дня мойсівська футбольна команда « Юність» приймала на своєму полі ковалівську футбольну команду «Нива» в рамках чемпіонату району з футболу. Вболівальників мойсівської команди порадувала злагоджена гра мойсівських футболістів, хоча на першій хвилині гості відкрили рахунок, та на другій хвилині господарі поля забили гол у відповідь і вже на протязі всього матчу тримали гостей у напрузі. В результаті – перемога господарів поля з рахунком 4:1. Особливий внесок зробили гравці нападу -- Суддя Олександр та Суддя Сергій. Приємно, що мойсівські футболісти працюють над своїми помилками і показують хороші результати своїх тренувань.