Шевченківське свято.

25.05.15

« Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» -- такими словами розпочинається вшанування пам’яті великого генія українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, яке кожного року проводиться у селі Мойсівка.

Цього року свято відбулось 23 травня і мойсівська земля вітала гостей із Павлівщини, Свічківки, Великого Хутору, Білоусівки , Погребів, Перервинець і Шрамківки. Милувались присутні виробами народних майстрів української вишивки Великого Хутору та Шрамківки.

Серед поважних гостей  на святі були голова районної державної адміністрації --  Гайдай Іван Володимирович, начальник районного відділу культури --   Орел Світлана Іванівна, сільські голови.

В концертній програмі свята звучали пісні на слова Т.Г.Шевченка, народні пісні, патріотичні пісні про Україну. Брали участь у концертній програмі і аматори мойсівської сцени -- жіночий колектив "Горлиця" та народний колектив " Надія".

Знаковим було те, що закінчилось свято піснею «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні зведеного хору всіх учасників свята, до яких приєднались і глядачі.

Глядачі щиро дякували учасникам свята та організаторам за змістовне і душевне свято , яке продемонструвало нашу єдність і патріотизм, любов до України, її генія -- Тараса Григоровича Шевченка,  і української пісні.

Повернутись