21.05.18

Вшанування пам’яті великого українського поета-кобзаря Т.Г.Шевченка відбулось у селі Мойсівка 17 травня 2018 року у рамках заходу « Ми чуємо тебе,Тарасе, крізь століття». До мойсівської громади завітали на гостину перший заступник голови Драбівської районної державної адміністрації Лобода Володимир Володимирович та  заступник голови Драбівської районної державної адміністрації Коршак Світлана Іванівна, начальник відділу культури

Драбівської районної державної адміністрації Орел Світлана Іванівна, фольклорні колективи Бирлівського, Кантакузівського, Шрамківського будинків культури, колективи Драбівського РЦКД, аматори мойсівського сільського клубу.

За традицією розпочався захід покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку і масовим виконанням пісні на вірш Т.Г.Шевченка «Заповіт».

Потім всіх присутніх запросили до глядацької зали на перегляд літературно-музичної композиції « Шевченко в очах сьогодення».  По закінченню була традиційно всі присутні виконали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий».

Сільський голова  Світлана Щербина подякувала всім присутнім за шанобливе ставлення до пам’яті про поета-кобзаря, за чуйність і доброзичливість, побажала миру, здоров’я, злагоди і сімейного затишку всім.

Повернутись