Сходка села 02.03.2018

03.03.18

Жителі села Мойсівка зібрались на сходку села , яка проходила 02 березня 2018 року о 10-00 в приміщенні сільського клубу. На сходку були запрошені  голова районної ради та голова районної державної адміністрації, орендарі паїв та державних земель Мойсівської сільської ради .

Сходка села розпочалась о10-15, серед присутніх були депутати Драбівської районної ради – Суддя Василь Іванович та Заїка  Ганна Михайлівна, орендар земельних паїв під садом – директор ТОВ « ЮММІ-ФРУТС» Оксентюк Віталій, жителі села, депутати сільської ради. На превеликий жаль на сходку не було запрошених ні одного представника району і СТОВ «Придніпровський край».

На сходці були розглянуті наступні питання : звіт сільського голови про виконання завдань соціально-культурного розвитку села Мойсівка( додаток), звіт депутатів районної ради про свою діяльність, звіт орендарів про стан розрахунків за паї за 2017 рік та стан використання соціальної угоди, ставка самооподаткування населення та інше.

Найбільше питань було до орендарів земельних паїв СТОВ «Придніпровський край» та нажаль їх не було кому задать , тому вирішили звернутись із офіційним зверненням до дирекції СТОВ «Придніпровський край» із вимогою провести зустріч із пайовиками і відповісти на ряд хвилюючих і болючих питань. які бажають задати пайщики с.Мойсівка.

Депутати районної ради детально прозвітували про свою роботу, роботу районної ради, та особисту допомогу, яку вони надавали жителям к рамках виділених їм коштів районної ради за 2017 рік.

Звіт про роботу компанії «ЮММІ-ФРУТС» розповів Оксентюк Віталій, який повідомив, що на даному етапі проводиться викорчовування старого саду, на ці роботи уже витрачені кошти у сумі понад1,5 млн. грн. У 2019 році планується закладка грушевого саду за голандською технологією із димчатим поливом – єдиного по всій Україні. Оксентюк також повідомив, що у перспективі планує налагодити сортування та переробку вирощених фруктів у селі.

Ставку податку  вирішили встановити в розмірі 10 грн. з кожного дорослого жителя села.

Серед інших питань, які розглядались на сходці актуальним було питання накопичення сміття на території села, безпритульні  і не прив'язані собаки, поточний ремонт сільських доріг, санітарний стан нежилих будівель та інше.

Присутні на сходці вирішили надіслати офіційні звернення підприємцям, які мають торгівельні заклади у селі, із проханням  закупити по одному контейнеру для роздільного збирання відходів. Розпочати,  в рамках експерименту , введення механізму роздільного збирання відходів .

Сходка пройшла в атмосфері плідного діалогу і дискусії.

 

Повернутись