сходка села

20.02.15

 

18 лютого 2015 року в селі Мойсівка в приміщенні сільського клубу відбулась сходка жителів села. На зібранні було розглянуто ряд важливих для селян питань, а саме:

  1. Звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату за звітний рік, про роботу закладів соціальної сфери села, про виконання бюджету та залучення позабюджетних коштів, про основні напрямки роботи сільської ради у 2015 році;
  2. Звіт депутата районної ради Матвійчука Григорія Григоровича;
  3. Звіти орендарів земель сільської ради та земельних часток (паїв) про дотримання договірних зобов'язань та участь у соціально-економічному розвитку села;
  4. Вибори активу та голови сільської первинної організації Червоного Хреста;
  5. Діяльність кооперативу по випасу худоби «Вікторія»
  6. Організаційні питання.

Серед запрошених на сходку села були присутні: депутат районної ради Матвійчук Г.Г., орендарі земель Мойсівської сільської ради – представники СТОВ «Пальмира» Журба О.В., Мусієнко В.І., Гриб В.О., Іщенко В.В., та представник фермерського господарства Вишняков Є.В.

 Одним з найважливіших питань, які обговорювались присутніми було питання підписання угод із СТОВ «ПАЛЬМИРА» , умови, які пропонували орендарі . Також було підняте питання накладки земельних паїв на території іншого власники і шляхи їх вирішення, та передача в оренду земель саду, вирішення питання про виправлення помилок у кадастровій системі, та ряд інших проблемних питань.

Актив сільської первинної організації Червоного Хреста вибрано у такому складі: голова – Богославець Л.В.— депутат сільської ради, Давиденко О.П. – працівник соціальної служби, Овдієнко О.Д. – санітарка сільського фельдшерського пункту.

Повернутись