Спортивне село

03.08.15

П’ятнадцятий  раз поспіль на славній Драбівщині проходять змагання «Найспортивніше село Драбівщини», в якому мають змогу прийняти участь всі спортивні команди із сільських громад , бажаючі показати свою силу, спритність і волю до перемоги у спортивних змаганнях різного плану.

Цього року мойсівчани зібрали молоду і енергійну команду, яка складалась в основному із футбольних гравців. До них приєднались і бажаючі поборотись у таких видах спорту, як армспорт, перетягування канату, шашки, настільний теніс.

Змагання були дуже цікавими і надзвичайно напруженими. Найбільшу пополярність зайняли змагання з перетягування канату. А загалом свято спорту для всіх учасників змагань було цікавим і пізнавальним в тому плані, що кожен зміг показати себе у різних видах спорту.

 Нажаль мойсівчани не змогли зайняти призових місць, але це не надто важливо. Головне, що спортсмени отримали відчуття командного духу і спробували свої сили у різних спортивних дисциплінах.

До речі у перетягуванні канату мойсівська команда зайняла четверте місце, хоч і були в ній майже самі футболісти.

Та мойсівчани вболівали і підтримували команди із сусідніх сіл: Шрамківки, Погребів, Степанівки. Погреб’яни вибороли третє місце у змаганнях з  футболу,а Степанівські спортсмени вибороли перше командне місце у змаганнях. У розділі "галарея" знаходяться світлини із змагань різних команд.

Дякуємо організаторам за справжнє свято спорту, яке подарували усім громадам. 

Повернутись