Святкування 20-річчя народному.

16.12.19

Щастя людини – у творчості. Вона є джерелом духовної наснаги, що відкриває шлях до храму душі, до краси. Саме такими щасливими людьми є учасники народного аматорського фольклорно-автентичного колективу «Надія», який уже протягом 20 років плекає народну пісню, примножуючи духовну скарбничку попередніх поколінь.

 14 грудня  2019 року в приміщенні Мойсівського сільського клубу відбувся святковий концерт за участю народного колективу «Надія».

 Творче життя колективу багате на події і досягнення – це участь у конкурсах, фестивалях, обрядових дійствах та різнопланових концертах. Народний колектив « Надія» став візитною карткою нашого села – жодне мистецьке свято не проходить без участі колективу.

Привітання  на адресу колективу звучали від сільського голови Світлани Щербини, представника районного відділу культури Ніни Сириці та депутата Драбівської районної ради Василя Судді.

Шановні !Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 20-ти річного ювілею! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та божа любов не залишала Вас у наш бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали ваші серця. Нехай у Вас вистачить сил для продовження Вашої справи і разом завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі, а Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди.

Повернутись