Свято 8 березня 2018 року

12.03.18

8 березня  - улюблене всіма нами свято чарівної половини людства, що дає старт новій весні, воно вносить у життя чоловіків почуття романтики, краси і любові, яку дарує її величність Жінка!

У селі Мойсівка 8 березня 2018 року відбулось святкове дійство з нагоди свята 8 березня в приміщенні сільського клубу. Найчарівніших представниць села вітала сільський голова Світлана Щербина:

              ---   Шановні жінки, трудівниці села!

Прийміть сердечні, щирі вітання з нагоди улюбленого всіма нами свята чарівної половини людства, що дає старт новій весні. Воно вносить у життя чоловіків почуття романтики, краси і любові, яку дарує її величність Жінка!

Це свято вже майже 125 років сповіщає людству про прихід весни подеколи навіть і в негоду. Проте і примхи погоди не впливають на ваш святковий настрій, адже його творять для вас щирі посмішки і тепло сердець чоловіків, дітей, друзів і подруг.

Це яскраве березневе свято, яке розквітає усмішками, чарівністю, красою наших коханих жінок, що полонять чоловічі серця загадковістю, вродою, найсвятішим на землі – материнством, зігріває і природу, і серця прекрасними почуттями любові і захоплення представницями жіночої статі!

Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю та любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій та сподівань, а ваша праця йде на користь справі, дає наснагу для здійснення задумів.

Від усього серця вітаю всіх вас зі святом 8 Березня! Нехай сонцесяйна дивовижна краса нової весни дарує вам усе найкраще, що є на світі. Міцного вам здоров’я й яскравого щастя! Любіть і будьте любимими! Радійте життю і майте в кожному його дні привід для святкового настрою!

На свято до мойсівчан завітали почесні гості – депутати районної ради Коршак Микола Васильович, Суддя Василь Іванович, Заїка Ганна Михайлівна  та голова районної ради Дзега Володимир Дмитрович . Вони привітали теплими словами жінок, вручили кожній жінці,  присутній на святі, букет живих квітів. Голова районної ради звернувся до присутніх із вітальним словом і вручив подяки від районної ради керівнику ДНЗ «Яблунька», депутату районної ради Заїці Ганні Михайлівні та керівнику народного аматорського колективу «Надія» Лисенко Світлані Федорівні. Цінний подарунок - збірку творів М.Масла вручив Володимир Дзега представниці роду славного поета Масловій Марії Олександрівні. (фото)

Аматори сільської сцени подарували чудове святкове дійство глядачам, яке сприймалось гучними оплесками, що дуже порадувало всіх учасників концерту. В кінці концертної програми сільський голова подякувала аматорам за концертну програму і вручила молодшому поколінню аматорів солодощі . Депутат районної ради Заїка Ганна Михайлівна в заключному слові черговий раз привітала присутніх зі святом, подякувала аматорам за цікавий, змістовний і веселий концерт і побажала всім  здійснення кращих мрій та сподівань і  наснаги для здійснення найзаповітніших задумів.

Повернутись