Свято 8 березня 2020 року

10.03.20

 

7 березня 2020 року у приміщенні сільського клубу села Мойсівка відбувся святковий концерт з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня – 8 березня. Приємною несподіванкою почався святковий концерт – до мойсівської громади завітали почесні гості – голова Драбівської районної ради  Дзега Володимир Дмитрович та депутат Драбівської районної ради Суддя Василь Іванович. Володимир Дмитрович привітав жінок зі святом і вручив живі тюльпани всім присутнім на святі жінкам – це підняло святковий настрій всім присутнім. З вітальним словом виступила сільський голова Світлана Щербина, яка також привітала присутніх і від імені підприємця Андріанової Наталії Василівни вручила квіти присутнім жінкам.

У святковому концерті прийняли участь різні покоління – від молодих солісток – Каті Волошиної і Світлани Лисенко, юних виконавців і ведучих концерту – Ніколаєвої Каті, Боровик Юлі, Богославець Марійки, Щербини Вані, Богославець Руслана, Богославець Влада, до досвідчених аматорів – гурту «Горлиця» та її солісток – Марини  та Світлани Лисенко, Тетяни Судді, Світлани Щербини , Світлани Богославець.

Глядачі гучними оплесками дякували аматорам за чудовий концерт і святковий настрій, а сільський голова вручила аматорам сцени цінні подарунки і жінкам - живі тюльпани.

 

Повернутись