Свято села 2017.

24.10.17

День села мойсівчани традиційно святкували 24 серпня, в цьому році – відмічаючи і 26 річницю Незалежності України. Гостями на святі були депутати районної ради – Заїка Ганна Михайлівна та Суддя Василь Іванович, які звернулись із вітальними словами до присутніх і висловили вдячність за підтримку і допомогу у роботі та розвитку села. Із вітальним словом виступила сільський голова Світлана Щербина:

Шановні жителі села, гості, учасники сьогоднішнього свята!

Сердечно вітаю вас і ваші родини із найвеличнішим  святом нашої держави – 26 річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України!

Вікопомний день 24 серпня 1991 року, коли наш народ виборов державну незалежність, соборність та суверенітет споконвічних українських земель дав можливість нашому народу прокладати свій шлях у світі, плекати почуття гордості за свою Вітчизну, ту славну історію та багату культуру, яку зберегли протягом століть.

Державний прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Це – вічно жива пам'ять про героїчне минуле, мужність і стійкість  наших захисників незалежності і миру сьогодні, віра у світле майбутнє, у багаті лани та  блакитне, мирне небо.

Події на Сході нашої країни згуртували наш народ, та проливається кров наших співвітчизників сьогодні задля мирного майбуття нашої країни.

Тож вшануємо ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ  та покладанням квітів до Обеліску Слави всіх, хто віддав життя за свободу і незалежність нашої держави.

Згадаємо у цю хвилину про тих, хто пішов від нас у цьому році в силу різних обставин.

На старих фотографіях всі молоді

за роками людина сама себе кличе

У зіницях печалі, як в чорній воді,

 відбиваються люди, дерева, обличчя.

І стонадцятий сніг ті поля притрусив

і уже прилетять не ті самі лелеки

Біля каси такий незворушний касир

зафіксовану мить вибиває, мов чеки.

Білі - білі обличчя у чорній воді,

неповторні обличчя навік зостаються .

На старих фотографіях всі молоді,

 на старих фотографіях мертві сміються.

Поряд з нами ходить радість і горе , і дуже тяжко втрачати рідних нам людей та пам'ять про них залишається в наших серцях назавжди.

Та час не стоїть на місці, вимагаючи активних дій та рішень. І кожен з нас повинен  робити все можливе для утвердження і зміцнення нашої держави.

Бажаю, щоб наше життя зажди було яскравим і багатим, як кольори нашого державного прапора: блакитним і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України.Дорогі мойсівчани! Шановні гості! Сьогодні ми святкуємо  день села, а справжньою окрасою нашого села є  жителі і ,насамперед ,ветерани праці,  які розбудовували наше прекрасне село і своєю працею примножували красу і достаток рідного краю. 

 У цьому році  відзначають свій 80- річний ювілей ветерани праці, шановані в селі люди:

Заїка Ганна Микитівна

Куриця Олексій Павлович

Голубнича Ольга Власівна

Пилипенко Софія Петрівна

70-річчя:

Сучило Григорій Васильович

Антоненко Раїса Іванівна

Сула Ганна Іванівна

Шевченко Василь Григорович

60-річчя:

Степаненко Григорій Олексійович

Прасол Ганна Миколаївна

Щербина Любов Миколаївна

Нещадим Людмила Йосипівна

Богославець Григорій Іванович

Лисенко Віра Борисівна

Богославець Любов Василівна

За роком рік невпинно плине, дарує весен веселковий час

У цю прекрасну і святкову днину

Вітання щирі ви прийміть від нас.

Дай, Боже, чути щире слово! Відповідати так, як слід,

Щоб ваша усмішка фірмова сто років радувала всіх!

Дай, Боже, вам добра і віри, не допускати в хату зло,

Щоб правди вам було без міри, а кривди й краплі не було.

Дай, Боже, гарної дороги і за плечима міцних крил,

Дай, Боже, вам побільше Бога,

щоб він зберіг від темних сил!

 

Наше село не було б собою, коли б в ньому не звучало багатоголосе щебетання дітвори. Тож  вітаю родини з народженням нового життя  , а новонародженим 2017 року:

Старушці Богдану Анатолійовичу та Погорілій Євгенії Владиславівні бажаю:

Хай гладко стеляться життя вашого доріжки,

щоб не стомились ваші ніжки,

Хай здійсняться всі ваші бажання,

всі потаємні мрії і чарівні сни.

Нехай від всього злого цьому світі

 ваші ангели вас захистять крильми.

Ростіть, мужнійте, любі діти, своїм батькам на втіху.

05 серпня на весільний рушник стали Давиденко Тетяна Володимирівна та Ващенко Віктор Анатолійович - наймолодша подружня пара. Вітаємо  Ващенків  Віктора і Тетяну із народженням їх родини.

Засвітися спільна долеясною зорею.
Йдіть щасливі молодята все життя за нею.
Хай ростуть у вас синочки міцні як дубочки,
І як мальви хай на втіху  виростають дочки

будьте працею багаті, і любов'ю щирі

проживіть життя прекрасневрадості і мирі!

Особливі слова вітання і вдячності працівникам освіти – вихователям і працівникам дитячого садка «Яблунька» та вчителям Погребської ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже саме вони виховують і доглядають наймолодше покоління нашого села, закладають у серця наших дітей і онуків ті найперші паростки любові до рідного краю, до нашої Батьківщини, любов і повагу до старшого покоління! Шановні! Щира вам подяка за вашу щоденну нелегку і клопітливу працю, миру , спокою і процвітання вашим родинам, а вам міцного здоров'я, терпіння і натхнення у роботі!

Село наше – то єдина родина. Бережімо і плекаймо славні традиції нашого села, примножуймо здобутки його на радість дітям та онукам, бережімо наше село, не цураймося його свят та буднів, бо село – це криниця нашого родоводу, тут живе наше дитинство і завжди залишається частина нашого серця.

Від щирого серця вітаю вас зі святом і зичу всім здоров’я, щастя, добра у серці, достатку в родині, сили і наснаги в усіх ваших справах, мирного, ясного неба над нашою Батьківщиною!

Зі святом , шановні! З роси і води і ніякої біди!

Із святковою концертною програмою до присутніх виступили вихованці ДНЗ « Яблунька» та аматори мойсівського сільського клубу. Фото-звіт зі свята викладений у фотогалереї. 

Повернутись