Свято Трійці 2017.

06.06.17

Свято Зеленої Неділі та християнське свято Святої Трійці мойсівчани святкували у колі гостей, які завітали у с. Мойсівку із с.Геронимівка, Черкаського району, Черкаської області на чолі із Геронимівським сільським головою Харченком Василем Олександровичем. До уваги глядачів була представлена концертна програма аматорів художньої самодіяльності Геронимівського будинку культури.

На свято у Мойсівку завітали жителі навколишніх сіл, які прагнули долучитись до святкового настрою і переглянути виступ почесних гостей.

На початку кеонцерту Мойсівський сільський голова Щербина Світлана привітала всіх присутніх зі святом, представила гостей села і передала вітальне слово депутату районної ради Заїці Г.М. Ганна Михайлівна після вітального слова передала гостям від жителів села корзину живих квітів. У відповідь гості вручили короваї жителям сіл Мойсівка і Погреби в знак пошани і вдячності за таплий прийом.

До уваги всіх присутніх були представлені виступи фольклорного гурту «Джерело», жіночого народного вокального ансамблю «Полянка», молодіжного вокального ансамблю «Сузір’я», а також сольні виступи аматорів художньої самодіяльності Геронимівського будинку культури. До виступаючих приєднались і гості із с.Погреби – тріо «Мальви» у складі Потрвки Лідії, Кравченко Оксани і Катерини. Їх виступ також дуде тепло прийняли глядачі.

В загалому всі присутні отримали масу позитивного настрою і задоволення від виступу аматорів геронимівської сцени і дякували артистам гарячими оплесками і букетами квітів. По закінченні концерту на всіх присутніх чекали накриті столи і свіжозварена польова каша – за давньою традицією мойсівської гостинності.

Та на цьому свято не закінчилось, а перемістилось на сільський стадіон, де відбувся футбольний матч між ветеранами і молодіжною командою «Юність» села Мойсівка. І хоч молодь у цьому році була сильніша, та все-таки перемогла дружба і хороший настрій, подарований всім присутнім на цьому чудовому святі!

Повернутись