Толока 12.04.2018.

12.04.18

                               Толока 12.04 2018.

У четвер 12 квітня 2018 року мойсівчани, яким не байдужа доля і облаштування рідного села, зібралися на толоку – навести лад на місцевій дорозі в межах мойсівської сільської ради. Загалом на суботнику працювало п’ятнадцять осіб.

Головне завдання на цій толоці – розчистити від гілля і сміття обочини міжсільської дороги, адже взимку було повалено і поламано дуже багато гілок із дерев захисної лісосмуги. Доводилось прикладати великі зусилля, щоб зрушити з місця залежані великі гілки і прибрати їх із обочин. Також довелось зібрати багато сміття, яке доброзичливі і акуратні українці накидали обабіч дороги. Та робота була проведена якісно і старанно. На цьому крапку не поставлено і наступний етап – розпиляти і прибрати гілки із поля, та підготувати поле випасу для випасання худоби, прибрати парк від поваляних гілок та багато іншого. Цю роботу буде проведено поступово до кінця квітня.

Велика вдячність від виконкому сільської ради всім , хто допоміг прибрати дорогу. Не забувайте за наведення ладу на кладовищі – адже у неділю проводи.

Повернутись