Участь у районному огляді-конкурсі "Таланти твої, Драбівщино"

10.03.15

 

07 березня у приміщенні районного Центру культури і дозвілля відбувся районний огляд – конкурс «Таланти твої, Драбівщино!», на якому свою творчість серед інших колективів представив і Мойсівський сільський клуб ( завідуючий Масло В.П.)

Аплодисментами вітали глядачі вокальний дівочий колектив « Україночка» за виконання українських пісень,  учасників дитячого драматичного гуртка із мініатюрою « Ми за звичаєм народним ходим з колядою» та Богославець Марію Миколаївну за високий рівень декламаторського читання.

У конкурсі також прийняли участь жіночий вокальний гурт «Горлиця» ( художній керівник Коновал Г.І ), народний аматорський фольклорно-аутентичний колектив «Надія» (художній керівник Лисенко С.Ф ), тріо у складі Судді Т.П, Коновал Г.І., Сахно Т.О. та дует у складі Сахно Т.О. та Коновал Г.І. Репертуар аматорів Мойсівського сільського клубу був різноплановий – від аутентичних народних  до пісень українських авторів. Тематика виступу була присвячена пам'яті Небесної Сотні, Т.Г.Шевченка, Василя Симоненка та бійцям антитерористичної операції.

Повернутись