Вітаємо ювілярів.

16.10.15

                                  Вітаємо ювілярів.

Щедра осінь своїми врожаями і в нашому селі щедра ювілярами. 12 жовтня 2015 року свій 80-річний ювілей святкувала Харченко Ольга Сергіївна. З такою визначною датою ювілярку вітали працівники сільської ради , ветеранський актив села та  учасники народного колективу «Надія».

Багато привітань і побажань линули на адресу ювілярки, лунали віршовані побажання і вітальні пісні. Згадали роки, які минули як один день, тяжку працю, миті радості , щастя і смутку. Багато пройдено доріг, багато зроблено добрих справ, за які щира вдячність шановній Ользі Сергіївні.

А 16 жовтня 2015 року відмічає свій 80-річний ювілей  Матвієнко Ніна Якимівна, яка все своє життя пропрацювали у місцевому господарстві, виростила двох діток, а у старості доглядає свого сина, інваліда І групи інвалідності. До неї зі словами привітання завітали сільський голова с.Мойсівка Щербина Світлана  та голова первинної ветеранської організації Матюшенко Ніна, які привітали ювілярку і побажали довгих років життя без хвороб і достатку у її затишну оселю.

Повернутись