Засідання виконкому

16.03.15

13 березня 2015 року в приміщенні Мойсівської сільської ради відбулось  спільне засідання виконкому  сільської ради  та  комісії у справах неповнолітніх. На розгляд було винесено питання виховання та утримання неповнолітніх дітей у родині Погорілої Любові Василівни та поведінка сина Погорілої Любові Василівни – Левченка Владислава Віталійовича (1998 рік народження).

На засіданні були присутні запрошені особи – соціальний психолог Погребської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кравченко Оксана Григорівна та Погоріла Любов Василівна.  

В ході засідання сільський голова проінформувала присутніх про  обстеження умов проживання в даній сім’ї і виявлені при обстеженні недоліки. В ході обговорення виступили  Кравченко Оксана Григорівна , Погоріла Любов Василівна та члени комісії.

Рішенням , прийнятим на засіданні, зобов’язали Погорілу Любов Василівну навести  належний санітарний стан в житловому будинку та на подвір’ї, взяти під постійний контроль поведінку сина – Левченка Владислава Віталійовича, членам  виконавчого комітету раз у тиждень проводити обстеження умов проживання даної сім’ї , і заслухати на наступному засіданні виконавчого комітету про результати проведеної роботи.

Повернутись