Збори громадян села

14.03.14

 

12 березня в сільському клубі проведено загальні збори громадян. На зборах були  присутні: перший заступник голови райдержадміністрації В.В.Лобода, депутат районної ради Г.Г.Матвійчук, директор СТОВ «Пальмира»  О.В.Журба, директор ТОВ «Зерносервіс» В.І. Мусієнко, дільничний інспектор міліції С.В.Берендя. До порядку денного внесені наступні питання:

  • Про звіт сільського голови за 2013 рік.
  • Про розрахунок за земельні частки паї за 2013 рік.
  • Про звіт депутата районної ради перед виборцями.
  • Про звіт дільничного інспектора міліції.

Зі звітом виступив сільський голова Світлана Миколаївна Щербина, яка зазначила, що заплановані заходи по соціально-економічного розвитку села Мойсівка  протягом 2013 року майже виконано. Залишається на контролі виконання заходів по освітленню села, встановленню огорожі навколо сільського кладовища. Особливу увагу протягом року було приділено соціальній сфері. Не вирішеними залишилось питання про передачу земель державної власності в оренду. У своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації В.В.Лобода  відмітив, що у країні, районі зараз складне становище.  Зусилля керівництва району направлені на зменшення видаткової частини місцевих бюджетів з ціллю економії бюджетних коштів. Потрібно визначити приорітетні напрямки розвитку села. У цьому питанні допомогу мають надати орендарі земель в рамках соціальної угоди. Володимир Володимирович відповів на численні запитання жителів села стосовно фінансово становища району, відмітивши,що незважаючи на критичне становище в першу чергу будуть виплачуватись видатки по захищених статтях, кредиторська заборгованість минулого року.

Про розрахунок за земельні частки паї та виконання соціальної угоди звітували  Мусієнко В.І.- директор ТОВ «Зерносервіс», Журба О.В.- директор СТОВ «Пальмира». Було відмічено, що соціальна угода виконанна з розрахунку 62 грн. за 1 га. Кошти з соціальної угоди використано на огорожу храму Петра і Павла, допомогу об’єктам соціальної сфери. Керівники зобов’язались надавати соціальну допомогу протягом 2014 року з розрахунку 50 гривень за 1 га, шляхом співпраці із благодійним фондом «Разом з Кернел».

По третьому питанню виступив депутат районної ради Матвійчук Г.Г., який відмітив, що у своїй депутатській діяльності протягом 2013 року керувався принципами законності та справедливості і надавав посильну допомогу жителям села та сільській раді у вирішенні питань.

Також заслухали роботу дільничного інспектора міліції.

В цілому збори громади  пройшли в обстановці конструктивного діалогу з представниками району та орендарями.

Повернутись