змагання з футболу

18.05.15

16 травня 2015 року для мойсівчан став свого роду визначним, адже після двох років перерви відновив свою діяльність спортивний колектив, зібравши оновлений склад футбольної команди «Юність». І цього дня відбувся перший матч з футболу у цьогорічному сезоні. Супротивниками мойсівчан були футболісти перервинцівської футбольної команди «Штурм». Матч був напруженим, сили були рівні, про що і говорить рахунок матчу – 2:2.

Але найголовнішим було те, що в селі молодь вибрала своїм пріоритетом здоровий спосіб життя і зайняття спортом. До цього матчу хлопці готувались наполегливо, регулярно проводили тренування, до яких залучали і молодших своїх друзів. І результат отримали не гаючи часу. Є сподівання і на подальшу наполегливу працю, і на результативність ігор. Мойсівська сільська рада надала допомогу молодій команді  -- у рахунок соціальної угоди  Вишняков Є.В. передав кошти футбольній команді у сумі 2 тис.грн. для придбання м'ячів та інших потреб команди.

Змагання з футболу продовжуються.  Мойсівська футбольна команда 23 травня 2015 року завітала у село Бойківщина, де і проходив черговий матч з футболу . Футбольна команда села Бойківщина  « Дружба» приймала на своєму полі футбольну команду з села Мойсівка «Юність». Перемогу здобули гості – рахунок 3:2 на користь команди «Юність». Вітаємо юних  мойсівчан з перемогою.