Зустріч з орендарями

28.10.14

 

 

28 жовтня 2014 року  у приміщенні Мойсівського сільського клубу пройшла зустріч керівництва ТОВ «Зерносервіс», представників благодійного фонду «РАЗОМ  З  КЕРНЕЛ» з жителями села Мойсівка. В ній прийняли участь серед інших  Мусієнко В.І. – директор ТОВ «Зерносервіс», представник благодійного фонду «РАЗОМ З КЕРНЕЛ» Гриб В.О., сільський голова села Мойсівка Щербина С.М.

В ході зустрічі було обговорено ряд важливих питань, серед яких головним було питання стану розрахунків за оренду земельних паїв, які знаходяться в оренді у ТОВ «Зерносервіс». Керівники ТОВ «Зерносервіс»   наголосили на необхідності проведення звірки по кожному пайовику. Ця необхідність виникла в зв'язку з реорганізацією ТОВ «Зерносервіс».

Жителі села щиро дякували керівникам ТОВ «Зерносервіс» за допомогу в облаштуванні сільського кладовища та оранці городів, і висловили сподівання  на подальшу співпрацю.

По закінченню зустрічі силами аматорів мойсівської сцени та завідуючої сільською бібліотекою Масло Л.Б. було проведено годину пам'яті «Схилімось перед мужністю героїв», присвячену 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Прозвучали вірші і пісні, присвячені подіям Великої Вітчизняної війни.

Повернутись